дивись.info

Садовий обіцяє, що рекультивація сміттєзвалища розпочнеться у серпні

Депутати Львівської міської ради виділили 10 мільйонів гривень на рекультивацію грибовицького сміттєзвалища, повідомляє кореспондент ІА Дивись.info.

Це передбачено ухвалою про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводиться за рахунок бюджету розвитку.

Як зазначив міський голова Андрій Садовий рекультивація Грибовицького сміттєзвалища має розпочатися вже у серпні. Цією ж ухвалою депутати виділили 3 мільйони гривень в статутний фонд та в ЛКП «Рембуд» для ремонту квартир учасників АТО та ще 5 мільйонів гривень на будівництво школи у Малехові.

Також 15 мільйонів гривень піде на закупівлю апаратів дихання для закладів охорони здоро’я і 4 мільйони гривень на спортивні майданчики.

Також депутати виділи кошти для міста Вининики, 3 мільйони гривень на освітлення вулиць, 1 мільйон гривень на інфраструктурні роботи, 14 мільйонів гривень на водовідведення. Окрім цього 16 млн 300 тисяч гривень підуть на управління освіти для обладнання кабінетів фізики, ще 35 мільйонів гривень депутати виділили на гарячеводопостачння.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.