дивись.info

Університети випускають безробітних із дуже завищеними очікуваннями, — фахівець про українську журналістику

Десятки університетів готують тисячі журналістів, та, за великим рахунком, насправді вони випускають безробітних із дуже завищеними очікуваннями та оцінкою власних можливостей. Це проблема не лише журналістики, вона глобальніша.

Так вважає журналістка Катерина Горчинська, передає Детектор Медіа.

Катерина Горчинська — послідовний проповідник західних стандартів журналістики в українському медіа-просторі. У її резюме співпраця з такими авторитетними виданнями, як The Wall Street Journal і The Financial Times. Протягом кількох років вона працювала заступником головного редактора газети KyivPost, яка є важливим джерелом інформації для зацікавленої Україною англомовної аудиторії. 2015-го Горчинська керувала відділом розслідувань київського бюро «Радіо Свобода», а 2016-го стала виконавчим директором «Громадського телебачення».

«Якщо людина хоче стати журналістом і спеціалізуватись на чомусь, їй потрібно глибоко вивчати конкретну дисципліну. Водночас, незалежно від спеціалізації, будь-якому журналістові потрібно мати якнайширший кругозір. Якщо людина хоче працювати на телебаченні і, боронь Боже, вести програму, то це кругозір і досвід в енному ступені: кваліфікована розмова на високому рівні вимагає величезного запасу даних у голові, якого не дасть жоден Google», – вважає Катерина Горчинська.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.