дивись.info

Петро Порошенко провів зустріч із Губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном

Петро Порошенко провів зустріч із Губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном

Президент України провів зустріч із Губернатором Каліфорнії Джеррі Брауном, передає офіційне Інетрнет-представництво Глави держави.

Глава Української держави подякував Губернатору за його особисту роль в зміцненні американсько-українських зв’язків та реалізації важливих проектів у сфері безпеки, зокрема щодо проведення навчань в рамках співпраці між Національною гвардією України та Національною гвардією Каліфорнії та  розбудови нової патрульної поліції.

Під час зустрічі Президент наголосив на тому, що штат Каліфорнія першим вшанував трагедію Голодомору 1932-33 років в Україні та встановив у 1986 році у Гранд-парку Лос-Анджелеса меморіал в пам’ять про мільйони загиблих українців, який сьогодні розповідає світові про злочини сталінського режиму.

Губернатор Каліфорнії запросив Президента України відвідати США та ознайомитися з економічним потенціалом його штату, зокрема в сфері високих технологій та військово-промислового комплексу.

Президент України відзначив величезний потенціал нашої країни в сфері ІТ та сільського господарства та наголосив на високій зацікавленості української сторони у співпраці в зазначених перспективних сферах та залученні інвестицій з Каліфорнії.

Штат Каліфорнія займає шосту сходинку в світі за показником економічного розвитку (у 2015 році ВВП штату склав майже 2,45 млрд дол США) та є світовим лідером в комп’ютерній галузі та сфері високих технологій. Сьогодні на території штату розташовані штаб-квартири найбільших у світі IT компаній, 18 з яких входять до рейтингу Fortune-500 та мають сукупний щорічний дохід біля 350 млрд дол США.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.