дивись.info

Служба безпеки України робить усе, аби події в Туреччині не вплинули на Україну

Служба безпеки України робить усе необхідне, щоб події в Туреччині не вплинули на погіршення оперативної обстановки в Україні, пише Укрінформ.

Про це на брифінгу в суботу заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

«Думаю, події в Туреччині однозначно вплинуть на пожвавлення терористичної активності по всьому світу. Звичайно, ми спрямували свої можливості в тому напрямку, щоб події в Туреччині жодним чином не вплинули на погіршення оперативної обстановки в Україні, і будемо робити все для цього разом з усіма правоохоронними органами», – сказав Грицак.

Він зауважив, що не вживає формулювання про приведення СБУ в підвищену бойову готовність, оскільки «вона й так кожного дня у підвищеній боєготовності у зв’язку з війною на Сході, у зв’язку з діяльністю ДРГ по всій території нашої держави, у зв’язку з безчинствами банд».

Водночас голова СБУ відмовився розповісти подробиці заходів безпеки у зв’язку зі спробою військового перевороту в Туреччині.

«Було б наївно думати, що ніхто нічого не робить. Але було б верхом непрофесійності повідомити про безпосередній комплекс заходів, які вживаються правоохоронними органами для запобігання можливим провокаціям і злочинам терористичного характеру», – аргументував Грицак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.