Під керівництвом нового тренера Севільї Коноплянка забив переможний гол

Український півзахисник Севільї Євген Коноплянка відзначився забитим м'ячем у контрольному матчі своєї команди проти аргентинського Рівер Плейт. Про це повідомляє Zaxid.net.

Український півзахисник Севільї Євген Коноплянка відзначився забитим м'ячем у контрольному матчі своєї команди проти аргентинського Рівер Плейт. Про це повідомляє Zaxid.net.

Зазначається, що українець вийшов на заміну на початку другого тайму, а на 58-й хвилині відзначився голом, перекинувши воротаря аргентинського клубу після виходу один на один.

Як виявилося згодом, цей гол став переможним для Севільї, яка обіграла суперника з рахунком 3:1.

Матч проти Рівер Плейт став першим для арегнтинского тренера Хорхе Сампаолі в якості наставника Севільї.

Нагадаємо, офіційно про призначення Сампаоли було оголошено наприкінці червня. Аргентинський фахівець уклав угоду з андалусийским клубом на два роки.

На початку червня з'явилася інформація, що майбутнє Євгена Коноплянки в Севільї визначиться після Євро-2016. Повідомлялося, що керівництво іспанського клубу ще не прийняло рішення щодо того, чи варто залишати українського півзахисника у складі.