дивись.info

Гості з 8 країн приїхали до Львова на літню школу україністики

Сьогодні, 18 липня, у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відкрилася IX Міжнародна літня школа україністики «Крок до України».

Цьогоріч студентами школи стали учасники з 8 країн: Польщі, Хорватії, Болгарії, Чехії, Росії, Молдови, Туреччини та Грузії.

«Ми переконані, – зазначила Ірина Ключковська, директор МІОКу, – що незабаром українська мова буде популярною в цілому світі. Вона і тепер є мовою міжнародного спілкування, адже українською розмовляють громадяни українського походження з майже 50 країн світу. Сьогодні нашим завданням є популяризація української мови в іншомовних середовищах з широким залученням іноземців».

Попереду їх чекає насичена та цікава програма, в рамках якої учасники школи не лише пройдуть інтенсивний курс української мови та отримають відповідні сертифікати, але й реалізують та презентують власні проекти, відвідають сонячне Закарпаття, навчаться творити яворівські іграшки, пекти традиційні львівські пряники, співати колискові, відвідають унікальні мистецькі місця та музеї Львова, познайомляться з актуальним українським кіно та багато-багато іншого.

В програмі першого дня – ознайомча екскурсія середньовічним Львовом.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.