дивись.info

ЦВК змінила ще трьох членів окружкому №114 Луганської області

Центральна виборча комісія України здійснила ротацію ще трьох членів окружної комісії №114 (центр – смт Станиця Луганська Луганської області) після отримання відповідних подань від суб’єктів внесення кандидатур – політичних партій, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомили в прес-службі ЦВК, замість представника «Опозиційного блоку» Андрія Недяка комісію тепер очолюватиме представник цієї партії Олексій Московкін. Двох членів окружкому від Радикальної партії Романа Єделева та Олега Суржикова замінили представники цієї партії Дмитро Погребняк і Сергій Лисковець.

За останніми даними на сайті ЦВК, в окрузі №114 оброблено 70,67% протоколів. Лідирує кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов із 38,81% голосів, самовисуванець Валерій Мошенський набирає 18,01%, решта кандидатів – менше ніж 10% кожен.

Як повідомлялося, робота окружної комісії №114 у понеділок була заблокована через бойкот засідання комісії частиною членів окружних виборчкомів.

ЦВК на своєму засіданні в понеділок внесла зміни до складу окружкому №114, змінивши двох представників від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (БПП), зокрема заступника голови комісії, на інших представників цієї політичної сили за її поданням.

Окружком відновив роботу після 17:00 понеділка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.