дивись.info

Львівщина отримає сучасне обладнання для діагностики онкозахворювань у жінок

Львівщина отримає обладнання, яке дозволить діагностувати  рак молочної залози та рак шийки матки на найбільш ранніх стадіях.

 

Як розповів під час прес-конференції директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка це передбачено проектом «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій». Цей проект є частиною більшого проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». В межах субпроекту для Львівщини передбачено понад 10 мільйонів доларів. Більшість цих коштів піде на закупівлю сучасного обладнання для онкологічного центру і для скринінгових центрів, які діятимуть у Дрогобичі, Самборі, Червонограді та Стрию.

 

«Обладнання закупляється дуже потужне, медики матимуть можливість діагностувати рак на найбільш ранніх стадіях. Також проводитимуться навчання для 400 лікарів», – розповів  Богдан Чечотка. У скринінгових центрах повинні бути мамографи та апарати УЗД. Крім цього має бути створена електронна база даних жінок Львівщини, яка дозволить виявляти групи ризику, і нагадувати про необхідність обстеження.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.