дивись.info

На Луганщині сфальшувати вибори не вдалося

Минулими вихідними в Україні відбулись проміжні вибори народних депутатів у 7 округах. Найдраматичніше ситуація розгортається у 114 окрузі на Луганщині, де за результатами паралельного підрахунку голосів перемагає кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов. Про спробу сфальшування виборів у цьому окрузі розмова з головою Львівської обласної організації партії «Наш край» Мирославом Хом’яком, пише Galinfo.

– Отож, що показав паралельний підрахунок голосів?

– За підсумками паралельного підрахунку голосів «Нашого краю» у 114-му окрузі на Луганщині, представник нашої партії Сергій Шахов отримав 38,2% голосів. Однак щойно стало це відомо, як була вчинена спроба вкрасти у нас перемогу.

Річ у тому, що члени 114 ОВК подали в ЦВК висмоктані з пальця дані про явку в 63,07%. А це означало, що до 37 тисяч реальних виборців хотіли приписати ще 21 тисячу. А далі мали бути уточнені протоколи і сфальшований результат виборів. До слова, на виборчих дільниця на Луганщині працювали спостерігачі від Львова та Івано-Франківська. Отож, ми отримуємо інформацію, так би мовити, з перших уст і намагаємось чим можемо підтримати наших однопартійців.

– Що було далі?

– «Наш край» звернувся до ЦВК і СБУ з вимогою запобігти фальсифікації виборів в 114 виборчому окрузі. До честі ЦВК там цього разу швидко відреагували на нашу заяву. Було звільнено кілька членів ОВК. Також окружна комісія відновила прийом виборчих протоколів, який було призупинили, сподіваючись сфальшувати вибори. Але тепер я переконаний, що коли комісія чесно полічить голоси, то переможе Серхій Шахов.

– А що кажуть ваші однопартійці, які безпосередньо беруть участь виборах: як пройшла кампанія?

– З їхніх слів випливає, що кампанія була брудною. Неприхований підкуп виборців, залякування. Кандидат Мошенський дарував велосипеди, кандидат Верігіна щедро засівала гуманітаркою. Та найприкметніше, що в останній день представники Опоблоку та БПП, готуючись до фальсифікацій, намагались заблокувати рішення про заміну членів дільничних комісій. Але нічого. Партія була готова протидіяти масовим фальсифікаціям.

Ризикну привітати Сергія Шахова з перемогою і маю велику втіху з того, що ми «покарали» Опозиційний блок разом з їхніми «любими друзями», а також вірю, що у Верховній Раді з’явиться ще один депутат, для кого слова про єдність і неподільність країни і добробут рідного краю – це синоніми.

Нагадаємо, що відповідно до попередніх даних ЦВК, кандидат від партії «Наш край» Сергій Шахов отримав понад 40% голосів виборців у 114 окрузі Луганської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.