дивись.info

У Львові розглянули хід реалізації проектів місцевого розвитку у 2016 році

Вчора, 20 липня, у Львівській обласній раді відбулося засідання Конкурсної ради з реалізації програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області.

Під час засідання учасники Конкурсної ради заслухали перші підсумки щодо стану реалізації мікропроектів станом на 18 липня 2016 року.

Як розповіла секретар Конкурсної ради Олена Гвоздик, за оперативною інформацією із загальної кількості мікропроктів  – 683, у 573 укладено угоди з підрядником, 513 уже розпочали роботи, у 84 триває процес оформлення документації, на 21 уже завершено роботи, у 16 виникала необхідність внесення змін у назву проекту, 8 очікує на проведення тендеру або закупівлю через ПРОЗОРО і лише 2 можливо не буде реалізовано. Останнім буде скеровано попереджувальні листи про пришвидшення роботи на об’єктах.

Є також 1 мікропроект Трускавецької міської ради, який вилучено з числа переможців за їхньою заявою у зв’язку з перемогою у ДФРР. Відповідно кошти, які були передбачені на цей мікропроект, Конкурсна рада прийняла рішення розподілити між чотирма конкурсантами, які набрали по 22 бали і опинилися за межею переможців.

Відтак реалізувати мікропроект отримали шанс у с. Підлісся (закупівля та встановлення ігрового майданчика), у м. Дрогобичі (облаштування дитячого майданчика у дошкільному закладі №27), у с. Межиріччя (заміна віконних блоків за програмою енергозбереження приміщень бібліотеки) та капітальний ремонт центрального входу Трускавецької дитячої школи мистецтв ім.. Р. Савицького.

На сьогодні департамент фінансів ЛОДА перерахував 16 мільйонів гривень, що становить близько 30% від загальної суми, з яких майже 4 мільйони гривень уже використано на проведення робіт по мікропроектах. Нагадуємо, всього на проведення обласного конкурсу мікропроектів передбачено 54 мільйони гривень.

Окрім того, Конкурсна ради розглянула та підтримала звернення конкурсантів щодо перейменування мікропроектів-переможців конкурсу, а також проголосували за зміни до переліків переможців обласного конкурсу відповідно до затверджених рейтингів в межах певного пріоритету.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.