дивись.info

На Львівщині «накрили» підпільний фарбовий міні-завод (фото)

Підпільний міні-завод «накрили» на Львівщині, передає Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Цех знаходився у приміщенні колишньої військової частини міста Старий Самбір. Контрафактну фарбу реалізовували під виглядом відомої торгової марки. Вилучено 9,5 тонн продукції та 46 тисяч гривень.
Співробітник Управління захисту економіки у Львівській області встановили, що до виготовлення та реалізації контрафактної фарби причетний 43-річний підприємець.
У Старому Самборі бізнесмен орендував приміщення на території колишньої військової частини та налагодив повний цикл виробництва контрафактної продукції. Щоб його продукція не викликала сумнівів використовував логотип відомої торгової марки. Виробнича потужність – 2 тон фальсифікованої продукції за добу. Також встановлено і місце виготовлення поліграфії.
Вапняну суміш з водою та піском розмішували у баках, а потім пакували у поліетиленові будівельні відра по 6 та 12 кг.
Оптова реалізація готової контрафактної продукції здійснювалась на території міні-заводу та доставлялась до складу у Львові. В подальшому дану продукцію розповсюджували на території Західного регіону як у оптовій, так і у роздрібній торговельній мережі.
Вартість тари об’ємом 6кг становила 100 гривень, 12 кг – 200.
Оперативники УЗЕ та слідства вилучили обладнання для виробництва контрафакту, 9,5 тонн як готової фарби, так і компонентів для її виготовлення, понад 28 тисяч гривень.
У Львові зі складу поліцейські вилучили 36 відер фальсифікованої фарби та 18,2 тисяч гривень, виручених від її продажу
Слідчим управлінням ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.