дивись.info

У Львові розпочали облаштовувати громадський простір на вулиці Японській

У Франківському районі тривають активні роботи з ремонту дорожнього покриття, хідників. Також розпочали облаштовувати громадський простір на вул Японській.

Цього року планують зробити ще три простори – на вулиці Тролейбусній – В.Великого, Пулюя та Симоненка.

«Тривають роботи з облаштування хідника та дорожнього покриття на вул В.Великого, 41-43, Науковій, 94-96, 58-60, 76. Робимо тротуари на вулиці Сахарова, 19. Згодом тут буде також облаштована зупинка громадського транспорту. В роботі двір на вул Окружній, 44. Вже зробили ремонт двору та хідників на вулиці Науковій, 41.

Також почали роботи з облаштування громадського простору на вул Японській. Тут буде велосипедна доріжка, лавочки, урни для сміття, нові тротуари та доріжки. Орієнтовно через тиждень розпочнемо роботи на вулиці Тролейбусній – В.Великого. Також ще цього року хочемо розпочати роботи по громадських просторах на вулиці Пулюя та Симоненка», – розповів Мирон Гук, начальник відділу комунального господарства Франківської районної адміністрації.

Загалом цього року з бюджету міста Франківська районна адміністрація отримала 23 мільйони гривень на ремонти доріг, хідників тощо, з них близько 4 мільйони гривень – на облаштування громадських просторів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.