дивись.info

У зоні АТО як і раніше відведено не все важке озброєння

Сторони конфлікту на сході України відвели від лінії зіткнення не все важке озброєння, інформує перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Інтерфакс.

 
“У вівторок ми зафіксували 8 РСЗВ “Град” на підконтрольних Києву територіях, і 11 – на непідконтрольних Києву територіях”, – сказав він на брифінгу в п’ятницю в Києві.
За словами А. Хуга, ситуація в зоні проведення АТО залишається складною, але кількість випадків порушення режиму припинення вогню збільшилася.

 
“На жаль, останній тиждень характеризується поверненням деескалації насильства в регіоні. За тиждень рівень випадків порушення режиму припинення вогню заглаом зріс на 25%. Ми також констатуємо, що 90% випадків обміну вогневою силою припадає на темний період доби”, – сказав він.

 
За словами заступника голови СММ ОБСЄ, спостерігачі продовжують стикатися з випадками перешкоджання у виконанні мандата.
“На деяких територіях, непідконтрольних владі, свобода нашого пересування набагато більше обмежена, ніж на підконтрольних Києву територіях. Всі ці випадки ми фіксуємо і включаємо в звіти”, – зазначив О. Хуг.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.