дивись.info

Вводити воєнний стан уже пізно, вважає Савченко

Народний депутат України Надія Савченко вважає, що нині вже пізно вводити в Україні воєнний стан, передає Інтерфакс.

 
“Зараз уже пізно вводити воєнний стан, необхідно було це робити у 2014 році, в Криму”, – сказала Н.Савченко в ефірі “5 каналу” в четвер.
Депутат висловила здивування, чому саме сьогодні заговорили про можливе введення воєнного стану. “Чому зараз? За два роки не було введено воєнний стан, і велася просто війна, лилася кров. Чому ми зараз хочемо ввести воєнний стан? Для чого? Для того, щоб у країні все одночасно зупинилося? Для того, щоб не було політичної діяльності? Для того, щоб не могли вийти “майдани”? Для того, щоб не працювала преса? Тому що воєнний стан забороняє все. Ви що, хочете піти шляхом Росії?”, – зазначила Н.Савченко.
19 липня секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що РНБО у разі подальшого загострення ситуації на сході країни може внести до порядку денного питання про введення воєнного стану.
Він наголосив, що активні агресивні дії російських військ призводять до системного погіршення ситуації на сході України. “Безперервні обстріли з використанням російськими агресорами забороненої Мінськими угодами потужної зброї, сучасних засобів наведення і корекції вогню призводять до значних втрат серед наших військових”, – сказав секретар РНБО.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.