дивись.info

З початку року на Львівщині за корупцію засуджено 7 осіб – СБУ

З початку року за матеріалами СБУ розпочато близько 23 кримінальні провадження пов’язані з отриманням неправомірної вигоди.

Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника управління СБУ у Львівській області Роман Яблонський, інформує ІА Дивись.info.

За його словами боротьба з корупцією є в компетенції СБУ, але не належить до її підслідності, всі виявлені факти передаються в той чи інший правоохоронний орган, який наділений повноваженнями розслідування таких справ.

З початку року за матеріалами СБУ іншими правоохоронними органами розпочато близько 50 кримінальних проваджень. З них за одержання неправомірної вигоди 23 провадження. З них 10 щодо працівників нацполіції, 2 щодо працівників податкових органів, 2 – держприкордонслужби, 1 – щодо службовця  пенітенціарної служби, 1 – працівника ДСНС, 1 – митниці.

«Окремо хочу зазначити провадження НАБУ за матеріалами СБУ щодо судді місцевого суду, який був затриманий у цьому році на хабарі, та провадження щодо депутатів однієї з міських рад області за допомогу у виділенні земельної ділянки, яка була призначена для воїнів АТО підприємцю під готель. Засуджено 7 осіб, серед них 8 років отримав один з суддів Львова», — розповів заступник начальника управління.

За даними СБУ щодо адміністративно караної корупції – складено 31 протокол про порушення, з них 13 розглянуто в судах, накладено відповідні штрафи.

«В основному протоколи складаються на депутатів місцевих рад, які сприяли виділенню землі собі або родичам, тобто голосували за прийняття таких рішень», — розповів Роман Яблонський.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.