дивись.info

Фонд гарантування 26 липня розпочне виплати вкладникам ліквідованого СмартБанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з 26 липня почне виплати вкладникам ліквідованого СмартБанку, повідомляється Інтерфакс-Україна з посиланням на сайт Фонду.

Виплати здійснюватимуться до 6 вересня 2016 року включно через установи ТАСкомбанку (Київ).

Національний банк України (НБУ) 21 липня 2016 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації СмартБанку.

Фонд 25 травня 2016 року ввів тимчасову адміністрацію в СмартБанк, який був віднесений до категорії неплатоспроможних на підставі непрозорості структури власності.

Нацбанк України 23 березня 2016 року відмовив М.Греждану в опосередкованому придбанні 51% СмартБанку через компанію “Еліс Дистрибьюшн Лтд”.

Компанія Asito Kapital в квітні 2015 року придбала 99% акцій ВАТ “Страхова компанія “Стар-Поліс”, якому належить 40% акцій банку.

СмартБанк (раніше – банк “Ринкові технології”) зареєстрований у 2010 році.

Asito Kapital S.A. створено в 1998 році в рамках нафтової групи.

Діяльність компанії спочатку була спрямована на страхування ризиків у сфері нафтової промисловості. У 2003 р. компанія сфокусувалася на роботі з малим та середнім бізнесом, а також на страхуванні фізичних осіб.

Asito Kapital S.A. працює на 10 європейських ринках, зокрема в Болгарії, Бельгії, Люксембурзі, Фінляндії, Чехії, Словаччини, Естонії, Литві, Італії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.