дивись.info

Кількість прибічників вступу України до НАТО і ЄС зменшилася

Кількість прибічників вступу України до НАТО і ЄС з початку року скоротилася, свідчать результати опитування, яке провели в рамках проекту «Перезавантаження – відкрита влада» Інститут аналізу і прогнозування, Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка та центр «Соціальний моніторинг» за підтримки Київського прес-клубу, передає Інтерфакс.

 
«Якби проводився референдум щодо вступу України в Європейський Союз, то порівняно з початком року кількість тих, хто проголосував на підтримку, скоротилася б на 10%. На початку року ми мали 59% респондентів, які підтримали б вступ України до ЄС, зараз цей відсоток скоротився. Також на 10% скоротився і відсоток тих, хто підтримує вступ України до НАТО», – сказав директор центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук під час презентації дослідження в понеділок у Києві.

 
Згідно з дослідженнями, якби найближчої неділі проводився референдум щодо вступу України до НАТО, то за вступ проголосували 37,7% респондентів, проти – 38,2%, не брали б участі у голосуванні 14,5%, не визначилися з відповіддю 9,7%.
Якщо б найближчої неділі проводився референдум щодо вступу України до ЄС, то 47,3% проголосували б за вступ, 31,1% – проти, не брали б участі в референдумі 12,5%, не змогли відповісти на запитання 9,1%.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.