дивись.info

Львів’ян запрошують на спільну молитву з паломниками з Італії

Львів стане одним із міст, які приймають паломників до Світових днів молоді у Кракові. 27 липня дорогою до Кракова у місто приїжджає італійська молодь із міста Івреа. Львів’ян запрошують взяти участь у Світових днях молоді і долучитися до спільної молитви у Преображенській церкві. Про це повідомили у ЛМР.

На ранкову молитву за участю паломників з Італії та дружню філіжанку кави запрошують усіх охочих львів’ян. Так у Світових Днях Молоді можуть взяти участь містяни, які не змогли поїхати до Кракова. Спільна молитва розпочнеться 27 липня о 10:15 год. у Преображенській церкві (вул. Краківська, 21).

Паломники з усього світу вже прямують до Кракова, аби пережити Світові дні молоді і зустріч із Папою Франциском. Першу частину паломництва молодь проведе у різних містах, слухаючи лекції, беручи участь у молитвах і концертах. Одним із таких міст стане і Львів. Долучитися до пережиття Світових днів молоді разом з італійськими паломниками у Львові запрошують усіх охочих, без жодних вікових обмежень.

Довідка

Традицію святкувати Світові дні молоді започаткував Папа Римський Іван Павло ІІ. Торік святкування відбувалося у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), цього ж року молодь з усього світу приїде до Кракова (Польща) на зустріч із Папою Франциском.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.