дивись.info

Львівська прокуратура не дозволила вийти сухим із води посадовцю-хабарнику

Львівська прокуратура домоглась скасувати незаконне рішення суду про закриття кримінального провадження відносно посадовця-хабарника

Вищий спеціалізований суд України погодився з касаційною скаргою прокуратури Львівської області та скасував незаконне рішення апеляційного суду про закриття кримінального провадження стосовно посадовця Управління Укртрансінспекції у Львівській області Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Останній обвинувачувався у вимаганні та отриманні 4 тисяч гривень хабара у 2013 році за неприйняття рішення щодо заборони експлуатації під’їзних колій на станції Яворів Львівської залізниці.

Судом першої інстанції його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на 2 роки, з конфіскацією майна та позбавленням рангу державного службовця.

Водночас, ухвалою апеляційного суду Львівської області закрито зазначене кримінальне провадження начебто за відсутністю складу кримінального правопорушення у діях обвинуваченого.

Перевіривши законність такого рішення, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував його у зв’язку з істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону та призначив новий апеляційний розгляд у кримінальному провадженні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.