дивись.info

У Львові американський фотограф представить виставку «Ветерани»

У Львові американський фотограф представить виставку «Ветерани»

28 липня, у Львові, в галереї «Дзиґа» відбудеться відкриття проекту «Ветерани» американського фотографа з українським походженням – Саші Маслова

Проект «Ветерани» — це серія фотопортретів учасників Другої світової війни. Герої фото пов’язані з подією, яку неможливо порівняти з іншими моментами новітньої історії, зважаючи на грандіозні масштаби трагедії і впливу на наступні покоління. Проект «Ветерани» вже відомий в усьому світі, про нього писали Esquire, New Yorker, Washington Post, The Guardian і багато інших. Проект триватиме до 11 серпня.

Спеціально для цього проекту фотограф подорожував країнами, де відбувалися військові дії. Фотографував і проводив інтерв’ю з людьми, залученими до військових подій, з метою зібрати «мозаїку» портретів. Фото представляють героїв, яким в минулому дісталися різні ролі: солдат, який побував на полі бою, колишній військовополонений, медсестра, інженер, партизан невеликого європейського села, мирний житель, на житті якого війна залишила глибокий слід.

За словами Маслова: «Мета проекту — заглянути за емоційну ширму кожного героя, якого я фотографую. Після закінчення війни, яка забрала життя мільйонів людей, пройшло 70 років, моя робота в контексті проекту — це дослідження, я намагаюся аналізувати і порівнювати життя тих, хто вижив після війни і все ще живе серед нас».

У лютому 2016 року у Port creative hub (Київ) пройшла перша індвідуальна виставка Саші Маслова, проект був організований агенством культурних і соціальних ініціатив Art Management і отримав широку підтримку серед української аудиторії.

Для того, щоб продовжити його у шести містах України, команда Art Management реалізувала кампанію по збору коштів на Платформі «Велика Ідея». В результаті була зібрана необхідна сума, і проект побачить аудиторія Львова, Івано-Франківська, Одеси, Сум, Полтави і Харкова. До проекту долучився фонд культурної дипломатії UART, завдяки якому виставка відбудеться і у Маріуполі.

Довідка:

Саша Маслов — американський фотограф родом з України, живе і працює в Нью-Йорку. Його наставником і натхненником став його батько, фотограф Геннадій Маслов, а пізніше його вчитель — Олег Шишков. Роботи Саші Маслова виставлялися на різних майданчиках Європи і США (серед яких групові та особисті виставки: «Що таке Burning Man», Фестиваль Східної фотографії (Польща, 2015), проект «Ветерани», Українська Весна (Познань, Польща, 2013), Щорічна виставка королівського фотографічного товариства (Лондон, Великобританія, 2013). Фотограф співпрацює відомими виданнями, серед яких New York Times, Wall Street Journal, Esquire, Forbes і інші. Без сумніву, найбільшим документальним проектом Саші Маслова на сьогоднішній день є серія «Ветерани».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.