Кулик так і не пояснив, звідки у нього активи на 3 мільйони гривень, – Ситник

Антикорупційні органи почули багато закидів на свою адресу від прокурора АТО Костянтина Кулика, але не отримали логічного пояснення походження його мільйонних активів, заявив директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник.

Антикорупційні органи почули багато закидів на свою адресу від прокурора АТО Костянтина Кулика, але не отримали логічного пояснення походження його мільйонних активів, заявив директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник, передає Інтерфакс-Україна.

Артем Ситник наголосив, що антикорупційні органи почали розслідування незаконного збагачення прокурора АТО задовго до того, як він був включений до групи прокурорів у «справі Курченка».

За словами директора НАБУ, Костянтин Кулик і ще 12 осіб були зараховані до групи прокурорів у «справі Курченка» 27 травня 2016 року, через чотири дні після направлення до Генеральної прокуратури повідомлення про підозру Кулику.

«З боку Кулика ми почули багато закидів у бік НАБУ і САП, однак не почули жодного логічного пояснення факту придбання активів на суму майже 3 млн грн – і це лише за період з квітня до грудня 2015 року»,- повідомив Артем Ситник.

Як повідомлялося, 25 грудня 2015 року розпочато кримінальне провадження щодо військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що не заступатиметься за Кулика, якщо антикорупційні органи доведуть його провину. «Ми дійсно враховуємо той факт, що він перебуває під слідством Національного антикорупційного бюро, яке підозрює його в незаконному збагаченні. Справа є, вона перебуває на стадії досудового слідства НАБУ і жодним чином я не планую пана Кулика «вигороджувати», – заявив генпрокурор.

Водночас Юрій Луценко зазначив, що наразі триває слідство, і Кулик дуже важливий для розслідування у «справі Курченка». «Один з керівників НАБУ сказав, що ми його (Кулика-ІФ) штучно увіпхнули до складу слідчої групи щодо Курченка, нібито для того, щоб надати йому значущості та захистити від переслідувань НАБУ... Пан Кулик вів справу Курченка ще рік тому це справа, на жаль, через відсутність політичної волі, була заморожена. Зараз така воля є і у генпрокурора, і у його заступників. Тому Кулик, у якого в голові весь план злочинної організації Курченка і Клименка, для мене дуже важливий», – наголосив Луценко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: