дивись.info

Українців просять остерігатися криміногенний ситуацій у Ріо

У зв’язку з наближенням літніх олімпійських та паралімпійських ігор 2016, які відбудуться в м Ріо-де-Жанейро (Бразилія), Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам, які планують поїздки до Бразилії з метою відвідування зазначених міжнародних спортивних заходів, дотримуватися заходів особистої безпеки.

Про це інформує Інтерфакс.

Як повідомляє прес-центр МЗС, на території Бразилії, зокрема в м. Ріо-де-Жанейро і його передмістях, зберігається напружена криміногенна ситуація. Найбільш поширеними злочинами у Бразилії, які відбуваються, зокрема, проти іноземних громадян, є незаконне заволодіння майном і викрадення людей з метою отримання викупу. Найвищий рівень злочинності спостерігається у віддалених кварталах, т. зв. «Фавелах», великих міст Бразилії (Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро, Салвадор, Бразиліа тощо), які фактично не контролює місцева поліця.

 
Українське зовнішньополітичне відомство також наголошує, що санітарно-епідеміологічна ситуація в Бразилії залишається складною через високий ризик зараження небезпечними вірусними захворюваннями (вірус Зіка, чикунгунья, лихоманка денге).

 
Крім цього, слід враховувати, що в зв’язку із зростанням рівня терористичних загроз у світі проведення в країні масштабних спортивних заходів за участю іноземних громадян підвищує ймовірність здійснення терористичних атак з боку радикально налаштованих ісламістських угруповань.
З огляду на вищенаведену інформацію, під час перебування на території Бразилії в період проведення літніх Ігор 2016 громадянам України рекомендується дотримуватися низки порад. А саме: виявляти підвищену пильність і обережність у місцях масового скупчення людей, максимально обмежити пересування в громадських місцях в темний час доби, намагатися не користуватися муніципальним громадським транспортом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.