дивись.info

Сироті купили квартиру в Дублянах

Володимирові Волошину – хлопцю, позбавленому батьківського піклування, вручили право власності на квартиру у Дублянах Жовківського району. Про це повідомив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

Квартира придбана відповідно до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки за кошти виділені з обласного та районного бюджетів,  бюджету Дублянської міської ради та наданої спонсорської допомоги.

Загальна площа квартири становить 41,6 кв м, житлова – 17,3 кв м. Квартира складається з 1 житлової кімнати, кухні, ванної кімнати та лоджії, підведені всі інженерні мережі, є лічильники обліку газу, опалення в квартирі газове автономне, вікна металопластикові.

За словами Володимира Лиса, загальний обсяг коштів, виділених на придбання квартири становить 290 тисяч гривень, з них 170 тисяч гривень надано з обласного бюджету, 54 тисячі гривень виділено з районного бюджету, 29 тисяч гривень – з бюджету Дублянської міської ради, 37 тисяч гривень – залучені кошти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.