дивись.info

У Стрию провели антиалкогольний рейд

На Львівщині з початку року складено 17 протоколів про адмінпорушення щодо працівників торгівлі які, попри заборону, здійснювали реалізацію спиртних напоїв у нічний час.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області,

З початку 2016 року, за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями працівники Стрийського відділу поліції склали 17 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі, стрийські правоохоронці здійснюють контроль за виконанням рішень місцевих рад щодо заборони торгівлі алкоголем у нічний час.

«Від місцевих мешканців надходять скарги на громадян, котрі у стані алкогольного сп’яніння порушують публічний порядок на вулицях міста у нічний час, відповідно – на працівників та власників підприємств торгівлі котрі, попри заборону, продають алкоголь після 22.00. Неодноразово ця проблема обговорювалася на нарадах та під час зустрічей із громадськістю. Я звертаюся до місцевих підприємців: торгувати алкоголем у визначений в рішеннях органів місцевого самоврядування період часу заборонено, за невиконання рішення доведеться нести відповідальність, це питання суворо контролюється», – зазначив начальник Стрийського відділу поліції підполковник поліції Іван Малиш.

Нагадаємо, у місті Стрий, згідно із рішенням сесії міської ради №580 від 25 січня 2015 року, заборонено роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом з 22.00 до 10.00. Рішенням сесіїСтрийської районної ради, на території сіл району заборонено продаж алкогольних напоїв з 22.00 до 08.00.

Порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, згідно з санкцією ч. 2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.