дивись.info

В одній з областей України зареєстрували випадок чуми свиней

В особистому підсобному господарстві в смт Саврань Одеської області 25 липня 2016 року зареєстровано випадок африканської чуми свиней, повідомила Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, передає Інтерфакс.

 
Як повідомила в середу прес-служба Держпродспоживслужби, у дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м Київ) 26 липня 2016 року встановлено діагноз африканської чуми свиней (АЧС).

 
За попередньою інформацією, в приватних господарствах смт Саврань міститься близько 2 тис. голів свиней.

 
«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 26 липня 2016 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Савранській райдержадміністрації, рішенням якої затверджено план ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зону захисту і нагляду», – сказано в повідомленні.
В осередку захворювання впроваджують заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.
Як повідомляє Держпродспоживслужба, від початку 2016 року в Одеській області було зареєстровано 3 випадки АЧС у Роздільнянському та Овідіопольському районах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.