Двом топ-менеджерам, задіяним у схемах Онищенка, обирають запобіжний захід

Цього тижня затримали ще двох топ-менеджерів, які були учасника схем Онищенка.

Про це повідомив Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Один з них – колишній в.о. голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ), а другий – голова правління ПАТ «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів».

Виконувач обов’язків голови ПАТ «ДПЗКУ», який раніше був співробітником одного з підприємств «СПП-Груп», згодом очолив вищевказане державне підприємство. Перебуваючи на цій посаді, в інтересах одного з підприємств «СПП Груп», а саме «СПП-Агро» (до складу якого входить ПАТ «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів»), він уклав договір про постачання від цього хлібокомбінату до ПАТ «ДПЗКУ» понад 16 тис. тон кукурудзи загальною вартістю близько 50 млн. грн.

«Але договір був фіктивним. Він укладався лише для того, щоб від державного підприємства до приватного пройшла передплата у розмірі 100% суми. Інші умови ніхто не збирався виконувати, оскільки на момент його підписання хлібокомбінат повинен був надати довідку, що має у своїй власності ці 16 тис. тон кукурудзи. Цієї кукурудзи у підприємства не було.

Незабаром ПАТ «Рокитнянський комбінат хлібопродуктів» отримало цю 100% передплату державних коштів. Надалі приватний хлібокомбінат витратив ці гроші на погашення боргів по кредитам інших підприємств групи «СПП-Агро», – написав Холодницький.

Зараз триває суд, де мають обрати затриманим запобіжний захід. САП наполягає на триманні під вартою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: