дивись.info

Геращенко стверджує, що на Донбасі воювало 50 тисяч росіян

Депутат Антон Геращенко заявив, що за даними перехопленого центром «Миротворець» листа «екс-прем’єр-міністра ДНР» Олександра Бородая, у бойових діях на Донбасі на боці сепаратистів брали участь більше 50 тисяч громадян Росії.

«Це не домисли і не припущення, а документальний факт, знайдений волонтерами проекту “Миротворець” у поштовій скриньці російської терористки Марії Коляди, яка виконує функції керівника прес-служби терористичної організації ДНР» , – написав Антон Геращенко у Facebook.

Він також опублікував скани листа, який, за його словами, Олександр Бородай від імені організації «Союз добровольців Донбасу» адресував Єпископу Орехово-Зуєвському Пантелеймону з проханням про підтримку росіян, які воювали і були поранені на Сході України.

«На сьогодні в базі даних “миротворця” містяться відомості про 18,2 тис. російських громадян, які брали участь у війні проти України», – додав Антон Геращенко.

Доказів того, що лист справжній, Антон Геращенко не наводить. На сайті «Союзу добровольців Донбасу» заяву українського депутата поки не коментують.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.