дивись.info

Уряд перерозподілив кошти для підтримки державних вугледобувних підприємств

Уряд планує гроші, виділені торфодобувну промисловість і на будівництво шахти №10 «Нововолинська», перенаправити на підтримку державних шахт.  

На засіданні Уряду Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик представив проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству енергетики та вугільної промисловості на 2016 рік». Це дасть можливість забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств, створити безпечні умови праці. Зазначені заходи дозволять покращити фінансово-економічний стан державних вугледобувних підприємств та забезпечити стабільне соціальне становище у вугільній галузі.

Буде зменшено обсяг видатків за програмами «Реструктуризація вугільної та торфодобувної промисловості» на 150 млн грн та «Державна підтримка будівництва шахти №10 «Нововолинська» на 50 млн грн. Водночас буде збільшено обсяг за програмою «Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції» на 200 млн гривень.

Такий перерозподіл, за словами Міністра, є на сьогодні єдиним шляхом зняття соціальної напруги в шахтарських регіонах.

Нагадаємо, борг із зарплатні перед шахтарями ДП «Львіввугілля» становить 105 мільйонів гривень. Прокуратура порушила справу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.