дивись.info

Біля Соснівки досі горить терикон

Біля Соснівки досі горить терикон

Тривають роботи з ліквідації горіння породного відвалу ПАТ «Львівська вугільна компанія». Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення.

«За результатами моніторингу ситуації на териконі поблизу м. Соснівка, проведеного 28 липня поточного року, встановлено, що заходами з недопущення горіння породи, які вживаються Червоноградською збагачувальною фабрикою, на даний час локалізовано осередки загоряння орієнтовною площею до 60% породного відвалу нижнього ярусу. Зволоження відвалів методом зрошення водою показали свою ефективність», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, горіти терикон ПАТ «Львівська вугільна компанія» почав у вересні минулого року, однак гасити його почали лише навесні. Спочатку для ліквідації горіння застосовували породу зі старого терикону, однак це не дало результатів. Після численних звернень місцевої влади Соснівки, депутатів різних рівнів приблизно два тижні тому породний відвал почали гасити водою. Однак, як писала ІА Дивись.info, такий метод не є ефективним, оскільки 90% просто випаровуються.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.