дивись.info

У Донецьку зупинився завод холодильників «Норд»

У Донецьку зупинився завод холодильників «Норд»

Найбільший український виробник холодильної техніки ПАТ «Норд», в даний час зареєстроване в Краматорську, з 1 серпня припиняє роботу підприємства в Донецьку. Про це повідомляє БізнесЦензор.

Основні засоби заводу будуть законсервовані. Відповідне рішення прийняла наглядова рада ПАТ «Норд» 11 липня в зв’язку з неможливістю вести виробничу діяльність в умовах, що склалися.

«В умовах, коли ПАТ «Норд» не тільки не контролює, але навіть не може передбачити визначальні для нормального функціонування чинники, виробнича діяльність неможлива; єдиним раціональним фактором є консервація основних засобів на виробничому майданчику в Донецьку», – заявляє правління заводу.

Наглядова рада ПАТ «Норд» очолює Андрій Ландик, якому належить близько 19,7% акцій ПАТ «НОРД», ще близько 80% належить його батькові, президенту «Норд» Валентину Ландику.

ПАТ «Норд» є головним підприємством групи «Норд» – інтегрованого науково-виробничого об’єднання машинобудівних заводів і організацій.

У 2015 році ПАТ «Норд» випустило 162,781 тис. Холодильників і морозильників і реалізувало 162,827 тис., Що відповідно на 52,1% і 52,3% менше аналогічних показників 2014 року.

Обсяг виробництва ПАТ в діючих цінах скоротився на 23,3% до 2014 року, до 620,758 млн грн, чистий – на 34,3%, до 641,39 млн грн, чистий збиток зріс на 8,7%, до 24,26 млн грн.

В оренду ПАТ «Норд» було передано низку потужностей, що входять до групи підприємств: ПАТ «Завод» Електродвигун «(Красноармійськ), «Норд-Пласт» (Докучаєвськ), «Норд-Комп’ютер» (Донецьк), працівники яких були переведені на ПАТ. Крім того, була розпочата ліквідація ПАТ «Краматорський завод «Кондиціонер», ліквідована філія «Завод компресорів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.