дивись.info

Академія сухопутних війсь візьме участь у військовому параді з нагоди 25-ї річниці Незалежності України (Фото)

Академія сухопутних війсь візьме участь у військовому параді з нагоди 25-ї річниці Незалежності України (Фото)

У липні-серпні цього року два парадних розрахунки Академії сухопутних військ готуються, аби взяти участь у військовому параді з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, який відбудеться у Києві.

Про це повідомив начальник Академї Павло Ткачук на своїй сторінці у Facebook.

«На розширеній нараді керівного складу було підведено підсумки діяльності Академії, а також визначено основні завдання на прийдешній місяць.

Сьогодні ми є свідками і безпосередніми учасниками складних суспільно-політичних процесів, які відбуваються у нашій країні та її Збройних Силах. І, на жаль, повідомлення зі сходу України знову свідчать про чергове загострення ситуації у зоні проведення АТО. Тож якісна підготовка майбутніх офіцерів є нашим головним завданням.

В ході роботи я також дав оцінку якості організації навчального процесу, стану військової дисципліни та правопорядку, участі підрозділів академії та підпорядкованих військових частин у командно-штабному навчанні «Літня гроза 2016». Також не оминув увагою високий рівень організації в роботі приймальної комісії.

Військовослужбовці академії у звітному періоді брали активну участь у виконанні завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Низка офіцерів академії та підпорядкованих військових частин знаходяться в зоні проведення АТО і зараз.», – написав Ткачук.

13886970_582025205304429_7120137971705008787_n

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.