дивись.info

ГПУ хоче запропонувати Єфремову угоду

ГПУ хоче запропонувати Єфремову угоду

 Юрій Луценко вважає затриманого Олександра Єфремова дуже цінним свідком, який може дати свідчення про те, як розвивалися події на Донбасі на початковому етапі, передає Укрінформ.

«Я поставлю завдання слідству після ймовірного арешту Єфремова запропонувати йому угоду зі слідством. Це не дозволить йому піти від відповідальності, я в цьому глибоко переконаний, але якщо громадянин Єфремов дасть свідчення про, думаю, відомі йому плани керівництва Російської Федерації на самому початку розв’язання агресії проти України, про те, хто перший завозив російських бойовиків на територію Луганська для захоплення приміщення СБУ, потім обласної адміністрації, хто фінансував, а потім озброював сепаратистів, – думаю що слідство врахує його свідчення», – сказав Луценко.

Також Луценко наголосив, що Єфремов є «дуже цінним свідком», який може дати свідчення про те, як розвивалися події на початковому етапі неоголошеної війни РФ проти України.

«І якщо він думає про своє майбутнє, зрештою, про майбутнє країни, в якій він виріс, – він мав би піти на таку угоду», – переконаний Генпрокурор.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.