дивись.info

СБУ не дозволила розкрасти державні кошти в зоні АТО

Представники Служби безпеки України попередили багатомільйонну розтрату коштів державним вугледобувним підприємством у Луганській області, інформує Zik.

Як вказано у публікації,  одне з підприємств для потреб виробництва вирішило закупити деревину у комерційної структури на суму майже 9,5 мільйонів гривень. Під час перевірки співробітники спецслужби встановили, що ця фірма не надала до конкурсного комітету необхідну документацію про відповідність товару та його походження, як це потребує чинне законодавство.

«СБ України, для недопущення нанесення економічної шкоди державі, проінформувала керівництво вугільної компанії про неприпустимість укладання договору з цією фірмою. У підсумку комітет з конкурсних торгів прийняв рішення про відхилення пропозицій комерційної структури», – йдеться у повідомленні.

Матеріали щодо комерційної структури направили до Антимонопольного комітету України для перевірки, за результатами якої буде прийнято рішення щодо притягнення до відповідальності її керівництва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.