дивись.info

Хто приїде на 23 Форум видавців

На Форум видавців приїде професор Гарвардського університету Сергій Плохій і презентуватиме нову книгу «Брама Європи». Спеціальний гість 23 Форуму видавців – Паоло Джордано, сучасний італійський письменник, твори якого продаються мільйонними тиражами.

У списку спеціальних гостей Форуму також відомий австрійський репортер та письменник Карл-Маркус Ґаус, перший його переклад українською виходить до 23 Форуму видавців. Це збірка художнього репортажу «Зникомі європейці».

Ілля Камінський, американських поет, родом з Одеси, був номінований на Нобелівську премію з літератури у 2013 році, у цьому році стане учасником 23 Форуму видавців.

Одна з важливих подій цьогорічного Форуму видавців – приїзд учасників Нью-Йоркської Групи поетів. Деталі про цей проект з’являться на сайті згодом, а наразі пропонуємо інтерв’ю з співзасновником групи, відомим поетом, прозаїком та перекладачем Юрієм Тарнавським у рубриці «Літературні міграції».

Поет та перекладач Остап Сливинський готує спеціальний проект «Література проти агресії». Це публічні дискусії, презентації, а також спеціальний проект «Історії іншості» – цикл публічних інтерв’ю з літераторами та інтелектуалами, які в той чи інший спосіб пережили досвід соціального відчуження.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.