дивись.info

«Львівська політехніка» очолила ТОП-20 вузів, що збільшили держзамовлення

За попередніми даними визначено ТОП-20 вишів, що отримали найбільшу кількість додаткових місць держзамовлення завдяки цьогорічному нововведенню «місце йде за абітурієнтом». Більше половини рекордсменів – регіональні виші.

Про це повідомляють у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Відкриває двадцятку «Львівська політехніка» – порівняно з минулим роком вона отримала 498 додаткових місць, друга позиція за КНУ ім. Т.Шевченка – 393 додаткових місця, на третій сходинці КНЕУ ім. Вадима Гетьмана –  додалося 253 місця.

Додаткові місця отримали не лише київські, а й регіональні виші – 11 з 20 ВНЗ у ТОПі. Окрім «Львівської політехніки», до першої десятки увійшли такі регіональні виші як ХНУ ім. В.Н. Каразіна – 231 додаткове місце, ЛНУ ім І. Франка – 210 додаткових місць, Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка – 174 додаткових місця, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича – 169  додаткових місць.

Нагадуємо, що цього року 184 тис 778 абітурієнтів рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення на всі освітньо-кваліфікаційні рівні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.