дивись.info

Львівським школам пропонують проводити уроки з громадянського суспільства

Львівським школам пропонують проводити уроки з громадянського суспільства

Саме цьому присвячений інноваційний проект «Школа Змін», що реалізовується Інститутом Суспільних Ініціатив.

Проект оголошує конкурс серед шкіл Львова та прилеглих міст і сіл на впровадження програми, метою якої є поширення інформації про громадянське суспільство, цілі сталого розвитку та розвиток особистих компетенцій школярів 8-10 класів.

Наразі триває етап відбору учасників.  До 16 серпня, адміністрація зацікавленої школи має подати у довільній формі заявку у якій повинні вказати наступне:

  • зобов’язання забезпечити тренерам програми Школа Змін, у визначений час співпрацю з вибраним класом впродовж дії всього проекту (конкретний день та час проведення занять узгоджується зі школою);
  • сприяння учням програми в їх навчальному процесі;
  • сприяння в організації проектів;

Всі учасники програми отримають сертифікат по завершенню проекту, а також цікаві подарунки та доступ до можливостей протягом програми. Програма буде тривати з вересня по грудень і передбачає 12-14 уроків середньою тривалістю 45 хвилин.

Вимоги до заявки для шкіл:

  • опис та мотивація довільної форми про школу та (за бажанням) про клас, в якому школа хотіла би впровадити програму Школа Змін;
  • письмове підтвердження на офіційному бланку школи, де вказується бажання взяти участь в проекті впродовж всього часу;

З школами, які переможуть у конкурсі, Інститут Суспільних Ініціатив підписує договір про співпрацю.

«Ми впроваджуємо цей проект, щоб підвищити мотивацію та самоорганізацію учнів, розширити діапазон застосування методів неформальної освіти і якісно підвищити загальний рівень знань. Довгий час ми тестували та розробляли авторську навчальну програму з врахуванням міжнародної практики та активним поєднанням теоретичних знань та практичних навичок під керівництвом наших тренерів. Також, що немало важливо – підкріпили проект чудовою можливістю реалізувати власні ідеї, адже кращі з запропонованих учнями ініціатив будуть втілені ними самими. Learning by doing – один з наших основних методів роботи» – повідомляє Тарас Репицький, голова правління організації Інститут Суспільних Ініціатив та один з розробників програми.

Проект впроваджується за підтримки Львівської Міської Ради, Британської Ради, ГО «Час Справедливості», тощо.

Деталі дивіться тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.