дивись.info

На Укрпошту чекають зміни

Міністр інфраструктури Володимир Омелян затвердив новий штатний розклад Укрпошти. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Укрпошта – одне з найбільших державних підприємств, це понад 70 тисяч співробітників і майже 11,5 тисяч відділень по всій Україні. Такої розгалуженої мережі не має жодне інше підприємство. І це найбільший ресурс Укрпошти, який держава так і не навчилася використовувати на максимальну потужність.

Днями минає місяць з моменту призначення Ігоря Смелянського генеральним директором Укрпошти. Є реальна оцінка стану речей, бачення подальших кроків, розуміння цілей як довгострокових, так і тих, яких можна досягти вже в найближчій перспективі. Серед головних: боротьба з чергами, впровадження цифрових технологій, надання адекватних фінансових послуг», – повідомив Омелян.

Він додав, що як міністр не втручається у внутрішню діяльність підприємств. «Але хочу надати повну підтримку і сприяння в здійсненні реформ. Тому мною було затверджено новий штатний розпис, відповідно до якого змінюється організація роботи центрального апарату Укрпошти», – зазначив Омелян.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.