дивись.info

Для «Львівводоканалу» погодили інвестиційну програму на 2017 рік

Вчора, 1 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про погодження «Інвестиційної програми ЛМКП «Львівводоканал» на 2017 рік», відповідно до якої сума запланованих капіталовкладень комунального підприємства складатиме 68 080,23 тисяч гривень.

Як проінформували у «Львівводоканалі» у затвердженій Інвестиційній програмі передбачено реконструкцію об’єктів водопостачання, зокрема реконструкцію 18-ти насосних станцій підкачки на суму 3 587,99 тис.грн., реконструкцію свердловин – 8 919,57 тис.грн., встановлення приладів обліку води на вводах у багатоповерхові житлові будинки м.Львова на суму 5 204,10 тис.грн.; реконструкцію каналізаційної насосної станції КНС-7 – 5 181,08 тис.грн.  Однак, основні  кошти в межах інвестпрограми, а саме 45 187,5 тис.грн., будуть скеровані на витрати, пов’язані з обслуговуванням позики Світового банку.

Нагадаємо, що водоканалам, які є суб’єктам природних монополій та в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на право здійснювати господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, необхідно розробляти, погоджувати та затверджувати інвестиційну программу з метою визначення обґрунтованості запланованих ними капіталовкладень та витрат у структурі інвестиційної складової тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за регульованим тарифом на принципах економічної доцільності, а також цільового використання коштів відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 р. № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 р. № 381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.01.2013 р. за № 98/22630.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.