дивись.info

Лікар-педіатр встановить світовий рекорд Гіннеса, щоб допомогти онкохворим дітям (фото)

Лікар-педіатр встановить світовий рекорд Гіннеса, щоб допомогти онкохворим дітям (фото)

Львівський лікар-педіатр встановить світовий рекорд Гіннеса, щоб допомогти онкохворим дітям.

6 серпня, о 18:00 на площі перед оперою у Львові стронгмен Олег Скавиш здійснить неможливе: лише за допомогою власних зубів, він спробує потягнути аж два туристичні трамваї «Чудо-потяги» одночасно, кожен з яких буде заповнений дітьми!
Якщо цей неймовірний задум буде реалізовано, стронгмен зі Львова, відомий як «Тягнизуб», встановить новий світовий рекорд для Книги рекордів Гіннеса, адже до нього жодна людина на планеті не намагалася зубами зрушити з місця туристичний трамвай з опором у 24 колеса.

 

Це силове шоу під назвою «Рекорд заради життя» відбудеться у фіналі концерту Піккардійської тперії і Павла Табакова.

Встановлення рекорду Олег прагне присвятити добрій справі: спільно з благодійним фондом «Крила Надії», він збирає кошти для дітей з онкологічними захворюваннями, а своїм силовим шоу цей незвичайний лікар-педіатр нагадує про те, що його маленькі пацієнти потребують уваги та допомоги. «Тягнизуб» переконаний – разом потягнемо!
ДОВІДКА

Олег «ТЯГНИЗУБ» СКАВИШ

34 роки, педіатр-ендокринолог у ЗУСДМЦ (Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, народна назва – «Чорнобильська лікарня»)

Олег почав займатися спортом у 19 років, коли важив лише 59 кг

Перший рекорд встановив у 2012 році, коли зубами зумів зрушити з місця пасажирський трамвай. Під час участі у телешоу «Україна має талант», Скавиш потягнув ЗІЛ і отримав своє прізвисько – «Тягнизуб»

Відтоді силі «Тягнизуба» піддалися новий львівський трамвай «Електрон», корабель-плавучий кран вагою 1195 тон при світовому рекорді 576 тон (досягнення, внесене до Книги рекордів України) та автобус. Вага останнього – 16 190 кг, допомогла львівському «Тягнизубові» встановити світовий рекорд, адже до нього людина зуміла зубами зрушити з місця вагу лише у 15 тон

Мрія Олега Скавиша – брати участь у циркових виставах із силовими номерами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.