Актуальні теми:

Підтримати

Суд, де мали розривати договір оренди по Варшавській-Сосновій, замінували

Будівлю Господарського суду Львівської області, де сьогодні мало відбутись засідання за позовом прокуратури про розірвання договору оренди землі на вул Варшавська-Соснова, замінували.

Принаймні, повідомлення про те, що будівлю Господарського суду Львівської області, де сьогодні мало відбутись засідання за позовом прокуратури про розірвання договору оренди землі на вул. Варшавська-Соснова, замінували, надійшло сьогодні правоохоронцям.

Про це повідомляє кореспондент ІА Дивись.info з місця події.

Наразі усіх працівників Господарського суду вивели із будівлі, на місце прибула оперативно-рятувальна служба, поліція, швидка  медична допомога і пожежники. Працівники суду говорять, що це все відбувається через підозру у замінуванні будівлі. Про те, чи відбудеться судове слухання за позовом прокуратури про розірвання договору оренди землі на вул Варшавська-Соснова, невідомо.

«Так як суд, технічно, мав початись о 10 годині, а вивели усіх трохи раніше, не ясно, на коли перенесуть слухання. - Повідомляє кореспондент ІА Дивись.info. - Під будівлею зараз знаходяться близько 40 працівників суду, усі чекають інструкцій від правоохоронців та рятувальників, як довго триватиме перевірка будівлі, ще не ясно».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: