дивись.info

В Україні зафіксовано чотири випадки захворювання на африканську чуму

За останній період в Україні зареєстрували чотири спалахи захворювання на африканську чуму свиней, серед яких три в Одеській області та один випадок у Чернігівській області. Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби, пише УНН.

За даними Держпродспоживслужби, спалах африканської чуми свиней у селі Осички Савранського району Одеської області. Також у селі Шляхове Балтського району Одеської області через спалах африканської чуми знищили 24 голови свиней та 97 голів свиней знищили на території Барановської сільської ради Іванівського району Одеської області.

Також спалах африканської чуми зафіксовано в селі Бакаївка Ічнянського району Чернігівської області. Наразі там вилучили три голови свиней загальною вагою 400 кг.

Із метою локалізації та ліквідації захворювання у всіх зазначених неблагополучних пунктах функціонують стаціонарні карантинно-міліцейські пости за участю фахівців Національної поліції (Національної гвардії) та ветеринарних спеціалістів. Торгівля живими свинями, м’ясом із них та іншими продуктами на місцевих базарах заборонена.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.