дивись.info

Хто став кандидатом на посаду в апарат прокуратури Львівщини від громадських організацій

Член ГО «Розвиток громади» Юрій Татомир став кандидатом на посаду в апарат прокуратури Львівської області. Про це повідомили у прес-службі відомства.

«На сьогодні одне із основних завдань, яке ставиться перед органами прокуратури Генеральним прокурором України Юрієм Луценком, – це відновлення довіри громадян, у тому числі – шляхом залучення представників інститутів громадського суспільства, людей авторитетних та «позасистемних» до процесу очищення прокуратури і налагодження роботи відомства на принципах відкритості та прозорості», – йдеться у повідомленні.

Відтак прокурор Львівської області Юрій Квятківський звернувся до учасників громадських організацій, які входять до складу Консультативної ради фахівців при прокуратурі Львівщини, з метою вивчити питання про представлення кандидатури на посаду до апарату прокуратури області, на яку покладатимуться функції взаємодії з громадськістю.

На чергових зборах учасниками Консультативної ради проведено голосування та з-поміж 5 претендентів більшістю голосів запропоновано єдиного кандидата на вказану посаду – члена ГО «Розвиток громади» Юрія Татомира. Також, більше 20 громадських організацій засвідчили йому підтримку, підписавши відповідне звернення до прокурора Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.