дивись.info

Іспанська компанія хоче втілювати на Львівщини проекти з енергозбереження

Сьогодні, 3 серпня, в ЛОДА відбулась зустріч із генеральним директором іспанської компанії «Clysema» Девідом Труебою.

Під час зустрічі обговорювали можливість реалізації на Львівщині проектів з енергозбереження у бюджетних закладах та запровадження у них механізмів енергосервісу.

Девід Труеба розповів про діяльність своєї компанії та висловив намір започаткувати бізнес на території області, який матиме підтримку з Іспанії.

«Наша компанія займається енергетичними питаннями, зокрема моніторингом енергоефективності, запровадженням альтернативних джерел енергії, а також ІТ-технолоніями та виготовленням відповідного обладнання. І ми б дуже хотіли започаткувати тут свій бізнес, зокрема відкрити власне підприємство із залученням нових технологій та місцевих професійних кадрів, які ми у подальшому навчатимемо», – зазначив він.

У свою чергу заступник голови ЛОДА Ірина Гримак наголосила, що сьогодні все більше компаній із ЄС інвестують у Львівщину та розширюють тут своє виробництво.

Представники іноземної компанії також розповіли про наміри реалізовувати тут енергосервісні контракти та впроваджувати в установах області альтернативні джерела енергії.

Окрім цього, вони планують завтра оглянути кілька закладів охорони здоров’я області, як потенційні об’єкти для впровадження енергоефективних заходів.

Зокрема, йдеться про Львівський обласний клінічний діагностичний центр, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи у м. Винники.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.