дивись.info

Львів’ян закликають долучитися до облаштування парку ім. Івана Павла ІІ

Львів’ян закликають долучитися до облаштування парку ім. Івана Павла ІІ, що на Сихові. Зокрема, усі охочі зможуть долучитись, подарувавши парку відпочинкову лавку, передає прес-служба ЛМР.

Як зазначила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк, відповідно до проекту, у парку передбачено встановити 100 лавок. На сьогодні тут вже проклали центральну доріжку – від. вул. Лісної до вул. Хоткевича. Також біля вул. Хоткевича облаштували сходи. Таким чином, освоєно всі кошти, які були виділені з міського бюджету в цьому та в минулому році – 1,650 млн грн та 1,176 млн грн відповідно.

Наступний етап – облаштування освітлення вздовж центральної алеї, встановлення лавок та смітників.

«При уточненні міського бюджету, проситимемо виділити ще 2,8 млн грн для виконання цих робіт. Однак, кожен охочий зможе внести свою лепту та подарувати парку лавку. Такі лавки будуть іменними, на них вигравірують імена меценатів. Вартість однієї лавки зі спинкою – 5 тис. грн. Сподіваємося, що громада відгукнеться на таку пропозицію. Тоді можна буде бюджетні кошти, передбачені на придбання лавок, скерувати на інші роботи у парку», – розповіла Ірина Маруняк.

Так, подарувати парку відпочинкові лавки першими зголосилися міський голова Львова Андрій Садовий та секретар ради Анатолій Забарило.

Усім, хто захоче подарувати парку іменні лавки, слід звертатись у відділ комунального господарства Сихівської районної адміністрації, тел.: 254-64-17/15.

Нагадаємо, проект зі створення парку духовної культури ім. Св. Папи Римського Івана Павла ІІ передбачає комплекс заходів: будівництво за Церквою Катехитичної школи; будівництво за Катехитичною школою Бульвару ім. св. Папи Римського Івана Павла ІІ (ширина – 10 м); облагородження лісопаркової смуги з облаштуванням Хресної дороги (лісопаркова смуга за будівлею Сихівської РА).

Загальна вартість проекту – 50 млн. грн. Термін реалізації проекту – 5 років. Лісопарк має площу 98 га.

Це буде перший парк духовної культури в Україні. Хресна Дорога буде східнохристиянського обряду, матиме тактильне покриття, тобто буде пристосована до людей з особливими потребами. На найбільших вузлах у парковій зоні будуть розміщені мобільні кав’ярні. На площі понад 40 га буде розміщено мінімум 4 громадські туалети. Також буде прокат спорядження: велосипедів, лиж, роликів. У парк буде щонайменше 8 входів, а пішохідний бульвар, який буде проходити попри церкву, вестиме до парку. Головний вхід буде розміщений збоку проспекту Червоної Калини. На майбутнє запланували облаштування фонтанчиків, великої дитячої зони з атракціонами, навчальною та спортивною зонами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.