дивись.info

На шахті імені Стаханова протестують через заборговані гроші

Деякі шахтарі першої зміни шахти імені Стаханова сьогодні відмовилися спускатися у шахту через заборговану зарплатню. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова незалежної спілки гірників Михайло Волинець.

«Схожа ситуація сталася сьогодні на шахті імені О.Стаханова ДП «Красноармійськвугілля». Деякі гірники першої зміни відмовилися спускатися у шахту через те, що їм заборгували зарплату. Шахтарі вимагають виплати заробленого за травень, червень та липень», – написав Михайло Волинець.

Нагадаємо, 7 липня 11 шахтарів на шахті ім. Стаханова держпідприємства «Красноармійськвугілля» після закінчення першої зміни відмовилися підніматися на поверхню на знак протесту. Тоді вони вимагали погашення заборгованості із зарплати за грудень 2015 року і травень та червень 2016 року. Гірники тоді провели під землею 6 годин.

Шахта «Стаханова» (шахта імені О. Г. Стаханова) — одна з найбільших вугільних шахт в Україні з проектною потужністю 2,4 млн тонн вугілля на рік. Знаходиться у місті Мирнограді Донецької області. Є відокремленим підрозділом ДП «Красноармійськвугілля».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.