дивись.info

У Києві продовжує руйнуватися Патріарший собор УГКЦ

3 серпня 2016 року було передано Вимогу громадян України захистити Патріарший собор Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви та відновити законність на скандальній забудові. Її адресовано до Генеральної прокуратури, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента України. Про це повідомили у прес-службі Київської архієпархії.

Як повідомляють у канцелярії Курії Київської архієпархії, листи почали надходити в середині минулого місяця. Уже зареєстровано понад 36 тисяч звернень громадян України, які вимагають від влади припинити скандальне будівництво на березі Дніпра, обабіч Патріаршого собору УГКЦ. Такі листи продовжують і надалі надходити та будуть передані адресатам.

«Передаємо до вашої уваги Вимогу громадян України, вірних Української Греко-Католицької Церкви, з метою припинення беззаконня при будівництві житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідська та Броварським проспектом в Дніпровському районі м. Києва, що здійснюється в межах прибережної захисної смуги річки Дніпро та в зоні охоронного ландшафту на суміжній ділянці з ділянкою Патріаршого собору Української Греко-Католицької Церкви», – ідеться в листі канцелярії Київської архієпархії, адресованому високопосадовцям.

Як зазначив канцлер Київської архієпархії протоієрей Василь Чудійович, із численними порушеннями законодавства на догоду нечесних людей було змінено цільове призначення земельних ділянок, що межують із територією Патріаршого собору. «Також змінено ширину прибережної захисної смуги з встановлених законом 100 на 50 метрів.  Ми не можемо толерувати беззаконня, що може призвести до руйнування собору, тому мусимо відстоювати відновлення законності при будівництві та дотримання забудовником всіх містобудівних приписів. Не узаконення всього, що відбувалося та відбувається на будові, а саме відновлення законності!» – наголосив канцлер.

Звертаємо увагу також на те, що на сайті Президента України активісти створили електронну петицію: «Захистити Патріарший собор УГКЦ від руйнівного впливу незаконного будівництва житлово-офісного комплексу між вул. Микільсько-Слобідська та Броварським проспектом у Дніпровському районі м. Києва».

Залишилося лише 40 днів, щоб ця вимога набрали 25 тисяч потрібних голосів для обов’язкового розгляду Президентом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.