дивись.info

У львівських трамваях контролери почали полювання на «зайців»

У «Львівелектротрансі» віднедавна інспектори служби безпеки розпочали активну роботу по виявленню пасажирів, які безоплатно користуються послугами електротранспорту та стягненню штрафів за безквитковий проїзд.

Про посилення контролю заздалегідь не повідомлялося, щоб виявити реальну ситуацію із оплатою за проїзд. За спостереженнями, більшість пасажирів електротранспорту сумлінно оплачують проїзд – виручка від реалізації квитків і абонементних карток після звільнення контролерів не зменшилася, незважаючи навіть на зміни окремих маршрутів електротранспорту.

Уже перші «рейди» інспекторів показали результативність їх роботи. Результати роботи інспекторів є значно кращими, аніж у контролерів, які працювали в електротранспорті до травня 2016 року.

Окрім покарання «зайців» за безквитковий проїзд, у «Львівелектротрансі» проводять акцію «Квитковий бум» для заохочення сумлінних пасажирів. В рамках цієї акції, десять львів`ян отримали у подарунок місячні абонементні проїзні квитки на проїзд у трамваї і тролейбусі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.