дивись.info

У Львові музикою вшанують пам’ять загиблих євреїв

27 серпня о 18:00 год. у Львівській обласній філармонії Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», продовжуючи започатковану ініціативу, що має на меті поширювати ідею миру та толерантності шляхом діалогу культур, втілить міжнародний музичний проект «In Memoriam» – об’єднані музикою, передає прес-служба ЛМР.

«В 2016 році Україна відзначає 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру, вшановуючи пам’ять невинних жертв усіх національностей: військовополонених, учасників українського визвольного руху, жінок та дітей. Бабин Яр в Києві, Дробицький Яр на Харківщині, тюрма на Лонцького, «Долина смерті» Янівського концтабору на Львівщині – це лише кілька місць кривавого терору проти людства. Їх є тисячі по всій території України та за її межами, тисячі місць злочину без строку давності», – розповіли організатори.

Мета проекту:

–вшанування пам’яті загиблих євреїв під час Другої світової війни;
–проведення освітньо-виховної діяльності з висвітлення полікультурності та багатоетнічності Львова;
–залучення уваги громадськості, як української, так і міжнародної, до поширення ідеї миру та толерантності, покращення взаєморозуміння між різними етносами та різними –віковими групами громади Львова;
–ознайомлення з класичними симфонічними творами європейських композиторів єврейського походження.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.