дивись.info

Львів оголосив тендер на ТЕО багатофункціонального комплексу

У Львові оголошено конкурсні торги на виготовлення техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та попереднього бізнес-плану багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу) у місті.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Потреби конференц-індустрії міста зростають, тому Львів потребує нової площадки, де можна було б одночасно зібрати тисячу і більше осіб. Конференц-туризм – доволі перспективна та економічно вигідна галузь для міста. Ми вже подали близько 10 заявок на проведення великих міжнародних конференцій у Львові. З будівництвом багатофункціонального комплексу, Львів стане значно конкурентоспроможнішим, зможе приймати та організовувати набагато більше масштабних подій світового рівня», – зазначає Андрій Павлів, в.о. директора ЛКП «Агенція з підготовки подій».

З 29 липня 2016 року Lviv Convention Bureau (ЛКП “Агенція з підготовки подій”) оголошує конкурсні торги на виготовлення ТЕО та попереднього бізнес-плану багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу) у м. Львові.
Конференц-центр – це багатофункціональний комплекс, який дозволяє проводити масштабні події кількістю понад 1000 учасників. Конференц-центр може використовуватися як для проведення ділових подій (конгреси, конференції, виставки, семінари), так і для культурних (фестивалі, концерти).

До участі у конкурсі запрошуються українські та іноземні компанії, які мають необхідні знання та досвід у сфері підготовки ТЕО.

Конкурсні торги здійснюються для конкурентного відбору учасників з метою обрання пропозиції, яка найбільш підходить, від потенційних виконавців проекту, які мають відповідний досвід, та відбуваються згідно з процедурами, встановленими Законом України “Про здійснення державних закупівель” (ВР України, Закон “Про здійснення державних закупівель” від 10.04.2014 N 1197-VII).

Прийом документів для участі у конкурсних торгах триватиме до 31 серпня 2016 року, 10:00 год. Документи можна подавати за адресою: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 415 (особисто або поштою). Англомовний варіант документації можна отримати, звернувшись за телефоном (+380 32) 254-60-30 (Оксана Коростенська), або ж за адресою: [email protected]

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитися тут

Для доступу до оголошень про закупівлю необхідно зареєструватись, використавши як логін свій e-mail. Далі вибрати з меню сайту: “Пошук”, “Проведення процедур закупівель”, і в бюлетені № 143 (29.07.2016) від 29.07.2016 розшукати оголошення за кодом ЄДРПОУ: 32181700.

У разі виникнення питань просимо звертатися за номером телефону: (+380 32) 254-60-30 (Оксана Коростенська), або ж за адресою: [email protected]

Нагадаємо, що 30 грудня 2015 року на сесії Львівської міської ради Lviv Convention Bureau було надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській – кільцевій дорозі для будівництва багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу). У квітні 2016 року відбулися громадські обговорення щодо проектування конференц-центру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.