дивись.info

Нова Пошта запустила сервіс доставки товарів з американських інтернет-магазинів

Нова Пошта запустила сервіс доставки товарів з американських інтернет-магазинів

«Нова пошта» запустила сервіс NP Shopping, який забезпечуватиме викуп та доставку товару: клієнт обирає бажані позиції, а сервіс приймає оплату за товар, викуповує його і доставляє клієнту.

Доставка здійснюється зі 100 найбільших інтернет-магазинів США, пише Watcher.

Схема робити сервісу наступна: клієнт надає посилання на бажаний товар, а фахівці «Нова пошта» беруть на себе комунікацію з магазином і решту операцій з покупкою. Клієнту не треба реєструватися на сайті онлайн-магазину і витрачати додатковий час.

np1-620x237

«Нова пошта» обіцяє доставляти товар протягом 5 днів після її надходження на склад NP Shopping в США. Обрахунки вартості доставки в Україну здійснюються за фактичною вагою покупки, а тарифікація починається з 500 грамів. Згідно тарифів NP Shopping, доставка такої посилки коштуватиме $2,9. Сплата можлива у відділенні «Нової пошти», поштоматі або через кур’єра.

np2-620x261

Щоб замовити товари, потрібно зареєструватися на сайті www.npshopping.com, вибрати в інтернет-магазині за каталогом потрібний товар, перенести лінк на нього в Особистий кабінет на сайті і оформити замовлення.

Обчислити вартість доставки можна за допомогою калькулятора на сайті www.npshopping.com. Відстежити посилку можна в Особистому кабінеті. За відповідність опису та якості товару відповідальність несе інтернет-магазин.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.